TOPlist

Tři roky stará Xiaomi vlajka dostává systém MIUI 13. Postavený je však na starším Androidu

xiaomi mi note 10 miui 13

Společnost Xiaomi neustále aktualizuje své telefony nejnovější nadstavbu MIUI 13. V podstatě každý týden se objeví minimálně jeden nový mobil, který se aktualizuje na nový systém a těmi  posledními je řada Xiaomi Mi Note 10 z roku 2019.

Řada Xiaomi Mi Note 10 dostává MIUI 13

Konkrétně jde tedy o dva telefony – Xiaomi Mi Note 10 a Xiaomi Mi Note 10 Pro. Mimochodem ve své době šlo o vůbec první mobily se 108Mpx foťákem, což byl ve své době jeden z hlavních (a nutno podotknout, že úspěšných) prodejních argumentů. Bohužel je tato aktualizace stále postavena na systému Android 11, což je trochu škoda a Androidu 12 se uživatelé nedočkají ani v budoucnu.

MIUI Downloader
MIUI Downloader

Xiaomi Mi Note 10 miui 13

U základního modelu se aktualizace označuje jako V13.0.1.0.RFDMIXM a rozšiřuje se postupně, takže může nějakou dobu trvat, než se dostane i na váš kousek. Pokud se vám nechce čekat, můžete si ji přednostně stáhnout v aplikaci MIUI Downloader.

Dostali jste MIUI 13 na váš telefon?

Zdroj: xiaomiui.net

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)