Xiaomi Mi Note 10 Lite dostává Android 11. Máme odkaz na stažení

Xiaomi Mi Note 10 Lite Android 11

Společnost Xiaomi v prosinci představila nový systém MIUI 12.5 se spoustou novinek a minulý týden jsme se dočkali také seznamu zařízení, na kterých se systému dočkáme. Mezi modely, které nyní dostávají Android 11 patří nyní i Xiaomi Mi Note 10 Lite, ovšem pouze s nadstavbou MIUI 12. Přesto zde novinky samozřejmě jsou.

Xiaomi Mi Note 10 Lite dostává Android 11

Nová aktualizace se systémem Android 11 dostává spoustu vylepšení co se týče zabezpečení a ochrany soukromí. Má velikost asi 2,3 GB, což by teoreticky mohl být trochu problém, jelikož Mi Note 10 Lite disponuje pouze 64 GB úložištěm a nemá slot na microSD kartu. Kromě novinek, které provází samotný systém Android 11 jsme se dočkali také oprav mnoha chyb a celkové lepší optimalizace systému. Potěší také nejnovější bezpečnostní záplaty.

xiaomi android 11

Mi Note 10 Lite je globálním telefonem a aktualizace se tak nyní rozšiřuje na telefony po celém světě. Označuje se jako MIUI 12.1.1.0.RFNMIXM a pokud jste ji ještě nedostali a jste nedočkaví, můžete si jej stáhnout a nainstalovat ručně.

Jak jste spokojeni s Mi Note 10 Lite?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)