TOPlist

108 megapixelový fotoaparát Xiaomi Mi Mix Alpha vás uchvátí

xiaomi mi mix alpha fotoaparát

Když se podíváte na telefon Xiaomi Mi Mix Alpha, fotoaparát je asi tím posledním, co by vás zaujalo. Tedy, alespoň do té doby, než se podíváte na jeho specifikace. Disponuje totiž jako vůbec první telefon na světě fotoaparátem s až neuvěřitelným 108 megapixelovým rozlišením. A jak vypadají fotografie?

Fotoaparát, který je prakticky obalený zadním displejem pochází z dílny Samsungu a krátce po představení zde máme první fotografie. Samozřejmě se jedná o fotografie publikované přímo společností Xiaomi, takže se společnost jistě snažila o co nejlepší možné snímky. Telefon kromě hlavního senzoru disponuje také 12 megapixelovou čočkou s 2x optickým zoomem a ultraširkoúhlým 20 megapixelovým senzorem.

Mi Mix Alpha pohání procesor Snapdragon 855 Plus kterému dopomáhá 12 GB operační paměti RAM. Nejen pro snímky, které budou jistě dosti velké poslouží 512 GB úložiště. Baterie disponuje kapacitou 4050 mAh a za částku cca. 80 tisíc korun poputuje v prosinci na pulty obchodů. Je potřeba zmínit, že Mi Mix Alpha jistě není telefon pro každého, což dává najevo svou cenovkou. Spíše se jedná o opravdovou vlajkovou loď s nejnovějšími možnými technologiemi, ostatně stejně, jako to dělá například Samsung se svým Foldem či Huawei s Mate X.

Co říkáte na fotografie Xiaomi Mi Mix Alpha?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)