TOPlist

Futuristický telefon Xiaomi Mi MIX Alpha je na tour po ČR. Kde je k vidění?

xiaomi-mi-mix-alpha-cr-tour

Extravagantní a na první pohled možná až skoro nepraktický telefon Xiaomi Mi MIX Alpha, který má displej obtočený téměř kolem celého těla, je v České republice. Nikoli dostupný na trhu, ale jako exhibiční produkt. Na „tour“ po svých českých prodejnách ho přivezla společnost Witty Trade, jeden z tuzemských Xiaomi distributorů. Telefon Xiaomi Mi MIX Alpha v rámci této tour po ČR navštíví do konce října celkem osm měst. Zajímavé je, že mezi nimi vůbec není Praha. Už v tuto chvíli je futuristický mobil k vidění v Opavě.

Opava 9. – 13. 9.
Ostrava 14. – 20. 9.
Frýdek-Místek 21. – 27. 9.
Olomouc 28. 9 – 4. 10.
Hradec Králové 5. – 11. 10.
Kladno 12. – 18. 10.
Mladá Boleslav 19. – 25. 10.
Teplice 26. – 30. 10.

Co je na telefonu lákavé? Tělo je obklopeno jedním displejem. Ten nahrazuje i boční rámeček, kde se zobrazují stav a informace o telefonu. Absence fyzických tlačítek je nahrazena virtuálními tlačítky na boku telefonu, která jsou citlivá na stisk, což umožňuje zajímavou interakci. Zadní strana tvořená displejem zobrazuje nejčastěji používané aplikace. Telefon má 108Mpx fotoaparát a baterii s kapacitou 4050 mAh založenou na nanosilikonu s rychlým 40W nabíjením pomocí kabelu. Vysoký výkon telefonu zajišťuje procesor Snapdragon 855+, což už je ale v dnešní době trochu starší kousek. Do velkoprodeje Xiaomi Mi MIX Alpha nikdy nepůjde, takže tour po ČR představuje unikátní příležitost, jak si mobil prohlédnout a osahat.

Vyrazíte se na telefon podívat? Kam?

Zdroj: TZ Witty Trade

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)