Jak to je s Xiaomi Mi Mix 4? Manažer společnosti se k situaci vyjádřil

xiaomi mi mix4 nebude

Minulý týden patřil Xiaomi, společnost představila velké množství novinek v čele s Mi Mix Alpha a Mi 9 Pro 5G. Mnozí očekávali i představení standardnější verze Mi Mix, toho jsme se ale nedočkali. Manažer společnosti se nyní k Mi Mix 4 vyjádřil a bohužel to nejsou dobré zprávy.

Xiaomi Mi Mix 4 neuvidíme, společnost se spoléhá na Mi Mix Alpha

Po představení Mi Mix Alpha, začali lidé bombardovat Xiaomi s otázkami na to, jak to vypadá s Mi Mix 4. Jeden z PR manažerů společnosti vysvětlil na sociální síti Weibo, jak to je. Napsal, že v tuto chvíli existuje pouze Mi Mix Alpha a jedná se o jediné zařízení z řady Mi Mix.

xiaomi mi mix 4 vyjadreni manazera

Xiaomi vždy využívalo řadu Mi Mix k odhalování špičkových technologií. Ať už to byl bezrámečkový Mi Mix, nebo třeba vysouvací mechanismus u Mi Mix 3. Samozřejmě, že i Mi Mix Alpha v mnoha směrech posunuje možnosti, přeci jen má 108 MPx fotoaparát nebo displej, který sahá na většinu zadní strany. Problém je ale s cenou, zatímco dřívější Mi Mix telefony měli srovnatelnou či dokonce nižší cenu než konkurenční prémiové telefony, u Mi Mix Alpha si po přepočtu s DPH musíte připravit 80 tisíc Kč, což je více než ohebné telefony od Samsungu či Huawei.

Těšili jste se na Xiaomi Mi Mix 4?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)