Xiaomi Mi MIX 4 prošel certifikací. Co nového jsme zjistili?

xiaomi mi mix 4

O Xiaomi Mi MIX 4 jsme vás informovali hned několikrát. Telefon by měl být dle nejnovějších informací představen již v srpnu společně s novým systémem MIUI 13. A nyní to naznačuje fakt, že byl certifikován na čínském TENAA, což zpravidla bývá jeden z posledních kroků, než je mobil oficiálně uveden na trh.

Xiaomi Mi MIX 4 prošel certifikací

Na TENAA se označuje jako 2106118C, což je stejné označení jako na 3C. Nový výpis potvrzuje, že telefon nabídne 8/12 GB RAM a až 256GB úložiště. Samozřejmostí pak bude dualSIM, přičemž obě dvě SIM karty budou schopné provozovat 5G sítě. V podstatě hotovu věcí je čipset. O výkon se má v telefonu starat Qualcomm Snapdragon 888 (nikoliv jeho Plus varianta).

Jednou z nejočekávanějších věcí je fotoaparát pod displejem. Dle mnoha leakerů a dalších zasvěcených lidí má skutečně Xiaomi představit svůj první telefon s touto technologií. Již po vybalení z krabičky na nás prý bude čekat systém MIUI 13.

Co dalšího byste si přáli v Mi MIX 4?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)