Nálož nových informací o blížícím se Xiaomi Mi MIX 4. Známe také cenu

xiaomi mi mix 4

Společnost Xiaomi pracuje na fotoaparátu pod displejem poměrně dlouhou dobu. Původně se měl objevit již v modelu Xiaomi Mi 10 Ultra a když se tak nestalo, měl být vyvoleným Xiaomi Mi 11 Ultra. Jenže ani u letošní vlajkové lodi se to nepovedlo. Leaker Ice Universe ale tvrdí, že čínská firma konečně svou technologii vyladila tak, aby se mohla dostat do telefonů. A prvním modelem má být právě dlouho očekávaný Xiaomi Mi MIX 4.

Nové informace o Xiaomi Mi MIX 4

Displej by měl mít rozlišení Full HD+ a 120 Hz obnovovací frekvenci. Dle prvních informací to vypadá, že bude ještě o něco dražší než Xiaomi Mi 11 Ultra, který se v Evropě prodává za cenu 1200 EUR, tedy asi 31 000 korun. Můžeme tedy čekat částku okolo 1300-1400 EUR.

Studio HioINDI vytvořilo první rendery zařízení, na kterých můžeme mimo jiného vidět také sekundární displej, který je na první pohled větší než u modelu Mi 11 Ultra. Ten přitom používá na zadní straně displej z Xiaomi Mi Band 5. Že by tedy Mi MIX 4 dostal displej z Mi Bandu 6? Možná.

Xiaomi Mi Mix 4 5G – Check This

Xiaomi Mi Mix 4 5G - Check This

Očekává se, že Xiaomi tento model představí v srpnu spolu s novým operačním systémem MIUI 13. Můžeme samozřejmě očekávat čipset Snapdragon 888, podporu UWB nebo rychlé 120 W nabíjení.

Jak se těšíte na Xiaomi Mi MIX 4?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)