Xiaomi Mi Mix 3 už nebude mít selfie kameru na spodní liště. Bude vysunovací

xiaomi mi mix 3 má selfie kamerr v tele

Sotva jsme se dočkali Xiaomi Mi Mix 2S a už je za rohem další model, tentokrát s názvem Mi Mix 3. Důvodem toho, že Xiaomi tak rychle plánuje oznámit nástupce, hledejme pravděpodobně v designu. Novinka se už konečně má zbavit i většího spodního rámečku a docílit tak téměř bezrámečkové přední strany. Spodní rámeček mohl být odstraněn kvůli tomu, že Xiaomi přemístilo selfie kameru přímo do těla přístroje a nově se bude vysunovat podobně jako jsme to mohli vidět nedávno u Vivo Nex.

Xiaomi již plánuje Mi Mix 3, tentokrát bude mít vysunovací selfie kameru

Není to tak dávno, co jsme vám přinesli recenzi Xiaomi Mi Mix 2S, zanedlouho už ale bude patřit ke starším kouskům. To, že Xiaomi chystá brzké odhalení Mi Mix 3 nasvědčuje i poměrně velké množství úniků a spekulací. Ty v posledních dnech obletěly internet. Nejprve zde přišla reálná fotografie údajného Mi Mix 3.

xiaomi mi mix 3 novy design bez selfie kamery

Kvalita není moc velká, nicméně z fotky jde vidět, že telefon funguje na MIUI 9 a zároveň hodně připomíná předchozí Mi Mix 2 či Mi Mix 2S, akorát s tím rozdílem, že úplně chybí spodní brada. Telefon nemá výřez, sluchátkový reproduktor je schovaný v rámu telefonu a kolem celého displeje můžeme vidět minimální rámečky. V tu dobu ještě nebylo moc jasné, kam se poděla selfie kamera. O pár dní později se objevil render, který přinesl odpověď. Mi Mix 3 by měl mít vysunovací selfie kameru. Zároveň si z renderu můžeme všimnout duálního fotoaparátu podobně jako u starších modelů.

xiaomi mi mix 3 render vysunovaci selfie kamera

Momentálně Xiaomi připravuje představení obřího telefonu Mi Max 3, ale hned vzápětí už mát přijít představení Xiaomi Mi Mix 3 s tím, že do prodeje by se měl dostat v září tohoto roku.

Těšíte se na Xiaomi Mi Mix 3 s vysunovací selfie kamerou?

Zdroj: gizchina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)