Xiaomi Mi Kids Watch 4 oficiálně: dva fotoaparáty i velký OLED displej

xiaomi mi kids watch 4 pro

Společnost Xiaomi dnes na své konferenci představila dvoje chytré hodinky, které jsou zaměřeny především na děti, což můžeme poznat již ze samotného názvu. Disponují velkým AMOLED displejem, LTE připojením a odolnost proti vodě až do hloubky 20 metrů. Mi Kids Watch 4 a 4 Pro lze předobjednat od dnešního dne, přičemž k prvním zákazníkům dorazí 8. dubna.

Xiaomi Mi Kids Watch 4 disponují 1,78″ obdélníkovým AMOLED displejem s rozlišením 368 x 448 pixelů. Je chráněn sklem Gorilla Glass 3 a uvnitř tiká čipset Qualcomm Wear 2500. Nad displejem nalezneme také 5 megapixelovou kamerku, kterou lze použít pro videohovory či selfies. Další fotoaparát se nachází na boční straně, takže lze s hodinkami fotit, což je poměrně unikátní záležitost.

Videohovory se pak uskutečňují skrz 4G síť, přičemž samozřejmě nechybí ani volání skrz VoLTE. Hodinky disponují eSIM a podporují všechny čínské operátory, o globálním trhu zatím bohužel řeč nebyla. Samozřejmostí je pak NFC a o výdrž baterie se stará 920 mAh akumulátor, díky němuž mají hodinky vydržet až 8 dní.

Xiaomi Mi Kids Watch 4 Pro pak disponují dvoupásmovou GPS L1 a L5 pro přesné sledování dítěte. Navíc disponuje lepším, 8 megapixelovým fotoaparátem. Cena standardního modelu je 900 CNY, tedy asi 3 200 korun bez daně, Pro verze pak vyjde na 1 300 CNY, tedy asi 4 700 korun bez daně.

Co říkáte na Xiaomi Mi Kids Watch 4?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)