Xiaomi Mi HIMO je nové elektrické kolo s dojezdem 120 kilometrů na jedno nabití

xiaomi mi homi elektricke kolo

Společnost Xiaomi představila další zajímavý produkt. Xiaomi Mi HIMO Electric Bicycle T1 je elektrické kolo za poměrnou nízkou cenu. V Číně se začíná prodávat v červnu za částku 2 999 CNY, v přepočtu s DPH cca 12 300 Kč.

Xiaomi Mi HIMO je elektrické kolo s netradičním designem a dlouhým dojezdem

Po designové stránce připomíná spíše elektrický skútr, už není tak výstřední jako předchozí elektrická kola od Xiaomi. Mi HIMO má dálková světla (15m) i potkávací světla (5m). Všechny potřebné informace vidíte na malém displeji na řidítkách. Kolo je poháněno 350W elektrickým motorem, maximální rychlost je 25 kilometrů v hodině. Používají se 12″ kola. Přední kolo má hydraulickou brzdu. Maximální nosnost je 100 kilogramů.

Uvnitř je baterie o kapacitě 14 000 mAh. Ve výsledku dokáže tohle elektrické kolo na jedno nabití dojet až do vzdálenosti 120 kilometrů. V případě, že se využije i dodatečná baterie. Se základní baterií ujede 60 kilometrů. Kolo je vybaveno jedním tlačítkem pro nastartování. K dispozici je i různé příslušenství jako jsou košíky. K dispozici bude kolo v černé, bílé a červené barvě.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí Xiaomi Mi HIMO?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)