Xiaomi Mi Display 1A oficiálně: levný monitor s parádním designem

xiaomi monitor

Xiaomi bývalo a částečně pořád je známo hlavně kvůli skvělému poměru cena/výkon. Kromě telefonů tento gigant vyrábí také gadgety, televize, notebooky nebo třeba koloběžky. Nedávno však společnost oficiálně představila monitor Xiaomi Mi Display 1A, který zaujme především svou cenou.

Xiaomi Mi Display 1A oficiálně

Model 1A je velmi podobný původní generaci. Má stejný design, ale také třeba cenu, která činí 98 dolarů, což je asi 2 450 korun bez daně. Monitor disponuje 23,8″ IPS displejem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Poměr stran je klasicky 16:9, maximální pozorovací úhel 178 stupňů a obnovovací frekvenci 60 Hz. Za ideální zobrazovadlo pro hraní her jej tedy považovat nelze, avšak na běžnou kancelářskou práci bohatě stačí.

Xiaomi Mi Display 1A oficiálně představení

Kde však Xiaomi exceluje je design. Na spodní straně se nachází jediný tlustější rámeček. Jinak monitor disponuje minimálními rámečky, díky čemuž bude práce například se třemi monitory zároveň příjemnější. Pokud si tedy plánujete udělat doma menší studio, rozhodně o něm zapřemýšlejte.

Jak se vám líbí monitor od Xiaomi?

Zdroj: xiaomitoday.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (23)