Inspirovalo se Xiaomi Mi CC9 u telefonu Asus a jeho foťáku?

xiaomi mi cc9 spekulace otocny fotoaparat

Dle spoluzakladatele společnosti Xiaomi Lei Juna je možné, že dnes čínská společnost představí nové mobily. Půjde o Xiaomi Mi CC9 které bude mít údajně otočnou kameru. Model Xiaomi zaregistrovalo pod označením M1904F3BC. Půjde zároveň o vůbec první zařízení, které ponese název Meitu, což je čínská společnost, kterou si vzalo Xiaomi pod křídla.

Z dostupných technických specifikací je zatím známa podpora Dual SIM, operační systém Android 9.0 Pie a někteří leakeři prozradili také design. Spekulace poukazují také na 6,39 palcový AMOLED displej s rozlišením Full HD+ a čtečkou otisků prstů v displeji. Uvnitř bude tikat procesor Snapdragon 712 a baterie bude mít kapacitu slušných 4000 mAh s podporou rychlého 18W nabíjení. Celkově má Xiaomi Mi CC9 stát na pomyslném pomezí Xiaomi Mi 9 a Mi 9SE.

xiaomi mi 9cc selfie kamera fotoaparat

Díky poslednímu renderu víme, že bude tento model disponovat 48 megapixelovou otočnou kamerou velmi podobnou té, kterou známe z Asusu Zenfone 6. Jeho software má v sobě obsahovat nejrůznější kosmetické filtry a křiklavé barvy od růžové až po perleťové. Je tedy jasné, na jakou cílovou skupinu Xiaomi míří. Ženy? Skutečně? Zajímavé. Už teď jsem zvědav na jeho prodeje. Xiaomi Mi CC9 bude oficiálně představen už zanedlouho, tak se nechme překvapit, s čím na nás čínská společnost vyrukuje.

Co si myslíte o otočných fotoaparátech?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)