Xiaomi Mi CC9: první fotky levného mobilu pro mladé uživatele

Xiaomi Mi CC9 vzhled

Xiaomi už od začátku cílí především na levné telefony a Xiaomi Mi CC9 nebude výjimkou. Tentokrát se nebudeme bavit jen o nízké ceně, ale především o zaměření na mladé uživatele, pro které Xiaomi připravilo pár specialit. Zajímavé je také to, že na vývoji telefonu z řady CC (chic and cool) se podílí mladí vývojáři a také studenti.

Telefon lesklý jak psí….

Na internetu se před několika dny objevili oficiální fotky nového Xiaomi Mi CC9. Ten bude představen již zítra, 2. července. Na fotografiích vidíme především zadní stranu, které se opravdu velmi leskne. Mimo to vidíme i 3 čočky fotoaparátů, kdy by ten hlavní měl mít rozlišení 48Mpix. Snímač bude od Sony, takže je zaručena špičková kvalita snímků. Na přední straně, která bude až do zítra záhadou, se má objevit AMOLED displej s velikostí přesahující 6 palců a s výřezem pro selfie kameru. Baterii s kapacitou 4000mAh pak nabijete velmi rychle díky 18W nabíječce. Pořád si asi říkáte, co je tu pro mladé uživatele? Tím má být především přední selfie fotoaparát s rozlišením 32Mpix (jako by těch 20Mpix nestačilo) a několika funkcemi zaměřenými na vylepšení snímků. Osobně si ale říkám, proč vlastně vznikl Xiaomi Mi CC9. Vzhled vychází z modelů Xiaomi Mi 9 a Mi 9 SE a CC9 tak bude vlastně něco mezi tím.

Jak se vám líbí Xiaomi Mi CC9?

Zdroj: gsmarena.com

Lukáš Mrkvička
O Autorovi - Lukáš Mrkvička

Velký příznivce moderních technologií, který stále skáče mezi světem Androidu a světem nakousnutého jablka. Na každém si najde něco, co se mu líbí, ale nikdy… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)