Xiaomi představilo levné hodinky pro děti Mi Bunny 2S

chytre hodinky pro deti xiaomi mi bunny 2s

Od Xiaomi už jsme mohli vidět několik chytrých hodinek určených pro děti. Dnes společnost představila novou generaci Mi Bunny 2S. Hodinky se prodávají V Číně za částku 199 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 790 Kč. Za tuto částku toho umí překvapivě hodně a bez větších problémů se můžou rovnat s „klasickými“ chytrými hodinkami od Xiaomi.

Chytré hodinky Xiaomi Mi Bunny 2S jsou určené dětem

Displej těchto hodinek má velikost 1,3 palců a rozlišení 240 x 240 pixelů. Podporují se dotyky, takže ovládání je bezproblémové a jednoduché i pro děti. Na pravé straně je jedno tlačítko. Hodinky splňují certifikaci IPX8, takže se nemusíte bát, pokud děti hodinky na chvíli namočí do vody.

Baterie hodinek má kapacitu 600 mAh, což podle Xiaomi stačí až na týden výdrže na jedno nabití. Podporuje chytrého asistenta XiaoAI, který odpoví na různé otázky, zprávy, přehraje hudbu apod. zkrátka má obdobné funkce jako Alexa od Amazonu, Siri od Applu či Asistent Google. Bohužel je stále mínus to, že XiaoAI podporuje jen čínštinu. V případě potřeby dokážou hodinky přenášet polohu v reálném čase do telefonu rodičů.

Jak se vám líbí tyto chytré hodinky pro děti?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)