Xiaomi Mi Box 4S MAX dostal konečně 4 GB RAM a spustíte na něm až 8K video

xiaomi mi box 4s max

Xiaomi Mi Box 4S patří mezi nejpopulárnější Android TV boxy vůbec. Nyní firma představila nástupce, který nese označení Xiaomi Mi Box 4S MAX a přináší hned několik změn a novinek. Pojďme se na ně tedy společně mrknout.

Xiaomi Mi Box 4S MAX představen

Pod kapotou zařízení Xiaomi Mi Box 4S MAX tiká čtyřjádrový čipset Amlogic S905X3, který je poměrně starý, ve spolupráci se 4 GB operační pamětí RAM a 64GB úložištěm, což je na danou kategorii solidní porce. Z novinek se hodí zmínit HDMI 2.1, díky čemuž si pustíte obraz až v 8K rozlišení a nechybí ani podpora HDR, DTS či Dolby Atmos. Ke světu jej připojíte pomocí Wi-Fi a nechybí samozřejmě ani Bluetooth. Pokud si budete chtít k boxu připojit externí zařízení, bude to možné díky USB 3.0.

Operačním systémem je pak Android 11 s nadstavbou MIUI for TV. V balení nalezneme rovněž klasický ovladač, pomocí kterého můžeme také zadávat příkazy Google Asistentovi. K zakoupení bude v Číně za přibližně 1 700 Kč, avšak dá se očekávat, že se dočkáme i evropské verze.

Jaký Android TV box doma používáte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)