Skvělá zpráva! Xiaomi Mi Band 7 Pro dorazí prý brzy do Evropy

xiaomi mi band 7 pro

Na začátku července ukázala společnost Xiaomi náramek Mi Band 7 Pro, který je však až dosud exkluzivní pouze pro Čínu. K sehnání je kupříkladu na Aliexpressu nebo u některých českých prodejců, ale oficiálně do Evropy ještě nedorazil. To se ale podle všeho brzy změní.

Leaker Kacper Skrzypek, který nám toho o čínské firmě v minulosti prozradil poměrně dost sdělil, že se chystá globální uvedení náramku Xiaomi Mi Band 7 Pro, který v Evropě dostane název Xiaomi Smart Band 7 Pro. Dokonce už prošel všemi certifikacemi a hovoří se také o podpoře plateb. Ostatně by to nebylo poprvé, kdy by Mi Band podporoval platby v Evropě. Zmínit můžeme loňský Xiaomi Mi Band 6 NFC.

Xiaomi Smart Band 7 Pro REVIEW: Forget About Mi Band 7!

Xiaomi Smart Band 7 Pro REVIEW: Forget About Mi Band 7!

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

O ceně bohužel Kacper nehovořil, každopádně na Aliexpressu se dá koupit asi za 1 800 Kč. Dá se tedy očekávat, že bude cena stejná, nebo dokonce o něco málo nižší.

Přemýšlíte o koupi nového náramku?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)