Xiaomi Mi Band 7 se představí už zítra. S čím můžeme počítat?

xiaomi mi band 7

Xiaomi již zítra představí očekávaný náramek Xiaomi Mi Band 7, ovšem již nyní si jej mohou zákazníci v Číně na e-shopu JD.com předobjednat. To pro nás není příliš relevantní informace, ale spolu s tímto faktem vypustila firma další marketingové prospekty, na kterých si můžeme náramek prohlédnout z dalších úhlů.

Xiaomi Mi Band 7 dostane nejen větší displej

Na e-shopu si lze předobjednat dvě verze – s NFC a bez něj, o čemž se dříve spekulovalo. Můžeme počítat s větším 1,62palcovým displejem. Čínský gigant se nechal v souvislosti s touto informací slyšet, že se plocha displeje zvětšila o 25 %, díky čemuž bude používání ještě pohodlnější. Vylepšen byl také senzor SpO2. V případě, že vám hodnota hladiny kyslíku v krvi klesne pod 90 %, náramek zavibruje a upozorní vás na to.

Xiaomi se pochlubilo také s čísly. Za celou dobu existence se prodalo více než 140 milionů náramků Mi Band a Redmi Band. Pokud se na něj těšíte stejně jako my, nezapomeňte zítra sledovat náš web.

Jak se těšíte na náramek Xiaomi Mi Band 7?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)