Xiaomi Mi Band 6 oficiálně: 1,56″ AMOLED displej a přesnější měření

Nový chytrý náramek xiaomi

Xiaomi na své konferenci dnes kromě nových Mi 11 telefonů oficiálně ukázalo také nový Xiaomi Mi Band 6. Jedná se o jeden z největších upgradů v této řadě a to ať už co se týče funkcí nebo samotného displeje. Ten je totiž nyní mnohem větší než u předchozí generace. Pojďme si jej tedy představit.

Xiaomi Mi Band 6 oficiálně

Xiaomi muselo nějakým způsobem zareagovat na zařízení jako Huawei Watch Fit, což je jakýsi hybrid mezi hodinkami a náramkem a udělalo to tím nejlepším způsobem. Xiaomi Mi Band 6 totiž disponuje mnohem větším displejem. Je vybaven tedy 1,56″ AMOLED displejem s jemností 326 PPI, což je na náramek velice dobrá hodnota. K dispozici je nově také 30 sportovních režimů jako například tanec, běh, plavání nebo nově také Zumba.

  • 1,56″ AMOLED displej (o 50 % větší než u předchozí generace)
  • 30 režimů cvičení
  • snímač SpO2
  • podpora PAI a sledování menstruačních cyklů
  • rozměry 47,4 x 18,6 x 12,7 mm
  • kompatibilní se systémy Android i iOS

Už z předchozích úniků bylo téměř jisté, že bude nový náramek disponovat monitorováním SpO2, což se nyní potvrdilo. Mi Band 6 také nabídne lepší monitorování spánku s novým údajem o kvalitě dýchání. Baterie vydrží 14 dní a způsob nabíjení zůstal totožný jako u předchozí generace. Jde tedy o magnetickou nabíječku. Náramek bude k dispozici v černé, oranžové, žluté, zelené, modré a béžové. K dispozici jsou ale zatím pouze čínské ceny. Verze bez NFC vychází na 229 juanů, tedy asi 770 korun bez daně. S NFC náramek vychází asi o 180 korun dráž. O globální dostupnosti zatím nepadlo slovo.

Jak se vám líbí nový náramek od Xiaomi?

Zdroj: tisková konference Xiaomi

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)