Xiaomi Mi Band 6 uniká na fotografii. Dle posledních informací se máme na co těšit

nový náramek xiaomi

Představení Xiaomi Mi Band 6 je sice ještě daleko, ovšem nyní náramek uniká na první fotografii. Podle posledních informací to vypadá, že se bude jednat o vůbec největší skok co se nových funkcí týče. Pojďme se na něj tedy podívat.

Xiaomi Mi Band 6 na fotografii

Xiaomi Mi Band 6 se označuje jako XMSH15HM a aktuálně se jmenuje Huami. To ale není žádné překvapení. Náramek má být po vzhledové stránce velice podobný současnému Mi Band 5, ale pod pokličkou se toho změní hodně. Dle posledních informací přinese nová generace monitorování okysličení krve a nabídne podporu Amazon Alexa v globální verzi. Nebude chybět ani 30 různých režimů cvičení a měli bychom se dočkat také vestavěné GPS.

Kromě toho bychom se měli konečně dočkat možnosti odpovídat na notifikace přímo na náramku. Naopak NFC se má objevit opět pouze v čínské verzi, což je trochu škoda. Na fotografii sice nemůžeme vidět displej, ovšem dle úniků má být větší než u současné verze. Oficiálního představení bychom se měli dočkat na začátku června.

Jak se těšíte na nový Mi Band?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)