Xiaomi Mi Band 5 se bude v Evropě prodávat jako Mi Smart Band 5. Přijde však o klíčovou funkci

xiaomi mi band 5 v evropě

Xiaomi oficiálně představí globální verzi náramku Mi Band 5, který se bude (nejen) v Evropě prodávat jako Mi Smart Band 5 již zítra, 15. července. Uvidíme však více Mi produktů včetně nového telefonu a dalších zařízení. Portugalský web Techbit získal na recenzi právě globální verzi a kromě jiného jména mu bude opět chybět NFC.

Co se týče ceny, bude stát náramek přibližně 30 EUR, tedy asi 800 korun bez daně. Z hlavních novinek stojí za zmínku nové sportovní a zdravotní funkce, jiný způsob nabíjení nebo třeba větší 1,1″ displej. Vylepšeno bylo také monitorování spánku, které nyní zvládá i REM fázi. Nechybí ani různá dechová cvičení, PAI index či sledování menstruačního cyklu.

Vypadá to, že Mi Smart Band 5 bude pouze Mi Band 5 bez NFC, žádných dalších změn či vylepšení se u nás nedočkáme. Pokud byste chtěli zjistit více informací a chcete zjistit, jak náramek funguje v praxi, určitě mrkněte na naší podrobnou recenzi Xiaomi Mi Band 5.

Koupíte si Mi Band 5 až bude k dispozici v Evropě?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (32)