Xiaomi zřejmě zítra představí Mi Band 5. Co očekávat?

xiaomi mi band 5

Populární chytrý náramek Xiaomi Mi Band je jedním z nejprodávanějších wearables na trhu. Proto není divu, že se již delší dobu spekuluje o páté generaci. Ta by dle nejnovějších informací mohla být představena již zítra, kdy má své nové produkty představit také Mijia. Konference Xiaomi Smart Inn bude vysílána živě od 14:00 místního času. A co nový Xiaomi Mi Band 5 nabídne?

Očekává se, že Mi Band 5 přijde s 1,2 OLED barevným displejem a NFC i na globálním trhu. To by umožnilo tolik očekávané bezkontaktní platby. Doposud bylo NFC totiž dostupné pouze v čínské verzi. Kromě těchto novinek toho však o náramku příliš nevíme, Xiaomi se tentokrát povedlo udržet mnoho informací pod pokličkou.

Oficiálně si tak budeme muset počkat až do zítřka. Tedy nejspíš. Dle dalších spekulací by měl stát nový náramek v Číně 180 CNY, což je asi 630 korun. U nás v Evropě bude však cena jako vždy o něco vyšší.

Těšíte se na nový Xiaomi Mi Band 5?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)