Xiaomi Mi Band 4C je dostupný v Česku: nízká cena, OLED displej i parádní design

xiaomi mi band 4c v česku

Společnost Xiaomi oficiálně představila Redmi Band již v dubnu a nyní je tento náramek pod názvem Mi Band 4C dostupný v Česku. Mnoho funkcí sdílí s Mi Bandem 4, ovšem nabídne větší displej i pohodlnější nabíjení.

Xiaomi Mi Band 4C je dostupný v Česku

Xiaomi Mi Band 4C je oproti Mi Band 4 levnější. Doporučená česká cena se zastavila na 699 korunách včetně DPH, což je dost slušná nabídka. Rozdíl je pak třeba v displeji. Ten je typu OLED, je barevný a má velikost 1,08″. Je tedy o něco větší, než 0,95″ displej u Mi Band 4. Sklo displeje je pak úplně ploché, bez jakéhokoliv náznaku zakřivení. Redmi Band dokáže zobrazovat notifikace z telefonu a kromě toho má také vlastní předpověď počasí. Samozřejmostí je optický snímač srdeční frekvence a sledování 5 různých sportovních aktivit. V neposlední řadě se můžeme spolehnout také na funkci sledování spánku.

Je zde však věc, u které si náramek oproti standardní verzi pohoršil. Jde o výdrž baterie. Ta dle oficiálních informací vydrží až 14 dní, což je o týden méně, než Mi Band 4. Plné nabití pak trvá asi 2 hodiny, přičemž jej nabijeme skrz USB-A konektor. Stačí jej tak zapíchnout do jakéhokoliv adaptéru či počítače. Asi nemusíme zmiňovat, že chybí NFC. To však chybí i v nové páté generaci, takže zde nejsme ničím překvapeni. Nechybí pak odolnost proti vodě. Většina českých prodejců ukazuje, že bude dostupný 23 či 24.7, takže si jej budeme moci objednat ještě tento týden.

Koupíte si Mi Band 4C?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)