Náramek Xiaomi Mi Band 4 bude mít barevný displej, větší baterii i Bluetooth 5.0

xiaomi mi band 4 ilustracni foto

Xiaomi není úspěšné jen v telefonech, ale i nositelné elektronice. Dokonce se jedná o druhého největšího výrobce werables na světě. Jeden z hlavních důvodu úspěchu jsou chytré náramky řady Mi Band. Brzy se máme dočkat již čtvrté generace, která má mít mnohem více novinek, než se původně očekávalo. Mluví se například o barevném displeji, větší baterii či nejnovějším Bluetooth.

Vydání Xiaomi Mi Band 4 se blíží

Na internet uniklo hned několik zajímavých informací o chystaném Mi Band 4. V první řadě už nemá mít černobílý displej, místo toho se mají používat barvy. Zároveň s tím má přijít i vylepšené uživatelské rozhraní. Díky barevnému displeji se dá očekávat vyšší náročnost na baterii. To se má Xiaomi snažit kompenzovat větší kapacitou baterie. Novinka má mít 135 mAh, namísto 110 mAh v Mi Band 3.

xiaomi mi band 4 barevny displej

Nižší energetickou náročnost a lepší propojení s telefonem má zajišťovat i Bluetooth 5.0. K dispozici mají být dvě různé verze náramku Xiaomi Mi Band 4. Kromě klasické, bude existovat i NFC verze. Nedá se ale očekávat podpora bezkontaktních plateb v Evropě například přes Google Pay. V neposlední řadě má být vylepšen i senzor srdečního tepu. Cena základního modelu má být 300 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 1 200 Kč.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Těšíte se na nový náramek od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)