Xiaomi Mi Band 4 dostává novou aktualizaci. Ocení ji hlavně Češi

xiaomi mi band 4 aktualizace

Xiaomi Mi Band 4 se těší velké oblibě nejen kvůli svým skvělým funkcím, ale také kvůli relativně nízké ceně. Nejnovější náramek od čínského giganta nabízí barevný dotykový displej, měření sportovních aktivit, zobrazování notifikací či ovládání hudby. Mi Band 4 dostává novou aktualizaci 1.0.7.04 a spolu s ní přibyla do náramku oficiální česká lokalizace. Tu jste si mohli pomocí našeho návodu nainstalovat i dříve, ovšem až nyní přichází oficiální cestou.

V náramku si navíc nově můžete nastavit čas ztlumení obrazovky. Na výběr dostanete v rozpětí 5 až 10 vteřin a nechybí ani nové ciferníky, kterých je celkem požehnaně a snad každý si vybere ten, který mu nejvíce sedí. Rapidně byla zlepšena podpora pro měření plavání, která nabízí přesnější měření a nové funkce.

Nejnovější aktualizace firmwaru 1.0.7.04 je prozatím dostupná pouze v Turecku, ovšem to České republiky by se měl dostat během příštího týdne. Aktualizace tak potěší hlavně nás, Čechy. Drobná vylepšení jsou ale jistě fajn a je vidět, že se Xiaomi o Mi Band 4 patřičně stará, což je nutné ocenit.

Používáte Xiaomi Mi Band 4?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)