Xiaomi za dva dny představí levný Mi Band 3i

xiaomi mi band 3i

Fitness náramky Xiaomi Mi Band patří bezesporu k těm nejpopulárnějším gadgetům vůbec. Po úspěchu s Mi Band 4 se však Xiaomi vydává trochu jiným směrem a brzy představí levnější náramek Xiaomi Mi Band 3i. Společnost na Twitteru zveřejnila upoutávku, která propaguje maraton RunWithMi se sloganem “Dobré nápady přicházejí k těm, kteří běží,”. Nápis “thiiings” prozrazuje, že bude mít náramek pravděpodobně přídomek 3i.

Zatím není jasné, kolik bude přesně náramek stát, ovšem má se pohybovat mezi cenou Mi Bandu 3 a Mi Bandu 4. Očekáváme tak cenu okolo 600-700 korun. První spekulace hovoří o Bluetooth 5.0 a barevném displeji. To však nepokládáme za důvěryhodné, jelikož by Mi Band 4 tak trochu postrádal smysl.

K představení má přitom dojít již za dva dny, tedy ve čtvrtek 21. listopadu. Prodej se zatím týká pouze Indie, prozatím není jasné, zda bude prodej zahájen také v Evropě, potažmo v České republice.

Bude Xiaomi Mi Band 3i prodejním hitem?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)