Xiaomi představilo levný chytrý náramek Mi Band 3i. V přepočtu za něj zaplatíte 500 Kč

xiaomi mi band 3i predstaveni

Xiaomi dnes představilo levný chytrý náramek Mi Band 3i. Po designové stránce je zcela identický jako Mi Band 3, jeden z rozdílů je chybějící senzor srdečního tepu. Nicméně díky tomu mohlo jít Xiaomi s cenou níže. V Indii, kde byl náramek představen, se začíná prodávat za částku 1 299 INR, v přepočtu s DPH tak za Mi Band 3i majitelé zaplatí 500 Kč. Cena je to určitě lákavá, nicméně klasický Mi Band 3 se v Česku prodává za velice podobnou částku.

Levnému náramku Mi Band 3i chybí jen senzor srdečního tepu

Jak píšeme i výše, chybějící senzor tepu je jediným rozdílem mezi Mi Band 3i a Mi Band 3. Stále se používá černobílý AMOLED displej o velikosti 0,78 palců a rozlišení 128 x 80 pixelů. Nechybí i tlačítko pod displejem. Jak můžete vidět i na promo fotografiích, Xiaomi chytře ukazuje náramek pouze z přední strany, aby tak nešlo vidět, že na zadní straně chybí senzor.

xiaomi mi band 3i

Pokud jde o funkce, nechybí sledování spánku, kroků, notifikace z telefonu, lokalizování a odemykání telefonu či třeba budík. Propojení s telefonem funguje přes Bluetooth 4.2, využívá se klasicky Mi Fit aplikace.

Dostupnost na českém trhu není v tuto chvíli potvrzená. Na druhou stranu, klasický Xiaomi Mi Band 3 se dá v Česku koupit v podstatě za identickou cenu, zaplatíte maximálně o pár desítek korun více. Důvod pro koupi Mi Band 3i vidíme hlavně u osob, které mají problém s podrážděním kůže na ruce při zapnutém měření tepu.

Používáte na chytrých hodinkách či náramku sledování srdečního tepu?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)