Sluchátka Xiaomi Mi Air 2 Pro dostanou vylepšený ANC. Na co dalšího se těšit?

sluchátka bezdrátová levná

Sluchátka Xiaomi Mi Air 2 Pro TWS se příliš utajit nepodařilo a nyní víme, že dostanou vylepšený ANC. Již dříve uniklo video, kde se sluchátka ukázala ve své plné kráse, ovšem nyní unikají také podstatné specifikace, oficiální obrázky a jiné vlastnosti.

Vylepšený ANC Xiaomi Mi Air 2 Pro

Na sociální síti Weibo se objevují další oficiální plakáty těchto sluchátek a také další zajímavé informace. Například víme, že budou podporovat kodeky aptX Adaptive, které mají odezvu pouhých 50-80 milisekund a LHDC V3, které mají latenci 100 milisekund. Aktivní potlačení hluku je nyní vylepšeno na snížení o 35 dB což je hodnota, kterou disponují například i AirPods Pro, které mají ANC dle našeho názoru na velmi dobré úrovni.

Nabíjecí pouzdro má samozřejmě USB-C port a baterii o kapacitě 500 mAh. Podporováno by mělo být taky bezdrátové nabíjení. Každé sluchátko má pak 55 mAh baterii a vydrží 7 hodin přehrávání, 5 hodin pak při zapnutém ANC. Cena sluchátek by se měla pohybovat mezi 600-700 CNY, což je asi 2000 – 2400 korun bez daně.

Jak byste využili sluchátka s ANC?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)