Konečně. Xiaomi Mi A3 dostává potřetí Android 10

xiaomi mi a3 android 11

Xiaomi Mi A3 měl dostat Android 10 již na začátku března. Kvůli problémům se čtečkou otisků prstů, náhodným restartům či nestabilnosti aplikace fotoaparát však aktualizaci společnost nakonec odložila. Nyní bychom se ho měli po měsíční pauze konečně dočkat.

Aktualizace má velikost asi 1,3 GB a samozřejmě spolu s novým Androidem nechybí poslední, tedy dubnové bezpečnostní záplaty. Xiaomi tvrdí, že je aktualizace prováděna postupně, takže může chvilku trvat, než se dostane i na váš telefon. Doufejme, že společnost nyní skutečně vyřešila všechny problémy a Android 10 nebude znovu odložen.

Uživatelé, kteří stihli Android 10 nainstalovat ještě předtím, než byl stažen dostanou pouze dubnové bezpečnostní záplaty, které mají velikost kolem 60 MB. Co se týče novinek, nalezneme zde tmavý režim pro celý systém, nová gesta v navigační liště a další novinky typické pro Android 10.

Dostali jste již Android 10 na Xiaomi Mi A3?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)