TOPlist

Android 10 pro Xiaomi Mi A3 už je hotový. Objevily se ale jiné problémy

Xiaomi Mi A3 Android 10 spatny update

NOVÉ INFO: Firma přerušila distribuci updatu. Majitelé telefonů Xiaomi Mi A3 se konečně dočkají a do pár hodin či dní do jejich přístrojů dorazí nejnovější Android 10. Slovo „konečně“ přitom vůbec není přehnané. Jde o telefon z řady Android One, u které se předpokládá ideálně okamžitý update. Místo toho majitelé tohoto Xiaomi smartphonu čekali na aktualizaci dlouhé měsíce. Dokonce byli i několikrát předběhnuti jinými modely. Naposledy čínská firma tvrdila, že za zdržením vývoje updatu stojí koronavirus. Po pár dnech je ale nový Android pro model Mi A3 nachystaný a míří do telefonů. K úplné spokojenosti ale ještě důvod není.

Xiaomi Mi A3 Android 10 update náhled

Balíček o velikosti 1,3 GB sice do Xiaomi Mi A3 přináší v rámci Android 10 všechny očekávané funkce, vychytávky a záplaty, ale podle všeho není dobře vyladěný. Uživatelé hlásí problémy se senzorem na otisk prstu, chyby v ovládání nebo padání aplikace pro focení. A někteří dokonce i opakované restartování. Zdá se tedy, že vývojáři Xiaomi pracovali pod tlakem a s vidinou urychleného uspokojení poptávky „ušili“ update horkou jehlou. Majitelům Xiaomi Mi A3 tedy radíme, že jestliže aktuálně nemají s telefonem problém, nebo nechtějí nový systém nutně vyzkoušet, měli by asi počkat na stabilnější verzi.

Co říkáte na tyto potíže s updatem?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)