Xiaomi Mi A3 dostává opět Android 10. Opravuje chyby i fotoaparát

mi a3

Ne, opravdu nemáte deja-vu. V podstatě se dá říci, že na světě jsou jisté pouze tři věci – smrt, daně a fakt, že mají Mi A telefony problémy s aktualizacemi. Dle uživatelů na redditu dostává Xiaomi Mi A3 další aktualizaci na Android 10, která se od těch předchozích tří liší.

Můžeme samozřejmě očekávat nová gesta, tmavý režim, lepší kontrolu nad soukromím a další funkce typické pro Android 10. Pokud máte Android 10 již nainstalován, má aktualizace velikost 32 MB. Pokud ne, má celý systém velikost 1,33 GB. Aktualizace vylepšuje mimo jiné stabilitu a opravuje spoustu chyb, se kterými se Mi A3 potýkalo.

xiaomi mi a3 android 10

Autor vlákna na redditu sděluje, že aktualizace vylepšuje také problémy se čtečkou otisků prstů a optickou stabilizací. Ta totiž fungovala pouze když se ji zachtělo. A čtečka otisků prstů měla naopak problém v případě, že byl telefon zvednutý. Snad se tedy jedná o poslední aktualizaci.

Máte již Android 10 na Xiaomi Mi A3?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)