Xiaomi Mi A3 konečně dostává Android 10

xiaomi mi a3 android 10 aktualizace

Na začátku března začala společnost Xiaomi aktualizovat svůj model Mi A3 na nový Android 10. Kvůli problémům se čtečkou otisků prstů, náhodným restartům či nestabilnosti aplikace fotoaparát však aktualizaci nakonec zabrzdila. Nyní se však zdá, že se je konečně podařilo vyřešit a nový systém míří na všechny Mi A3.

Aktualizace má velikost 1,37 GB a přináší kromě nového systému také březnové bezpečnostní záplaty. Ti, kteří stihli nainstalovat Android 10 na začátku měsíce dostanou pouze 30 MB opravnou aktualizaci, která vyřeší veškeré problémy, se kterými se prozatím potýkají.

xiaomi mi a3 android 10

Podle očekávání přináší aktualizace novinky typické pro Android 10. Můžeme zmínit tmavý režim pro celý systém, nová gesta v navigační liště či vylepšení kontroly soukromí. Aktualizace je nyní dostupná v Indii a Brazílii, přičemž se má do ostatních zemí dostat během několika málo dnů.

Máte již Android 10 na Xiaomi Mi A3?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)