Xiaomi Mi 12 Ultra bude nekompromisní. Dostane 192 MPx foťák a Snapdragon 895

xiaomi mi 12 ultra 192 mpx snapdragon 895

Xiaomi vydalo poprvé svůj model Ultra spolu s řadou Mi 10, kde ukazuje to nejlepší, co aktuálně nabízí. Vše gradovalo s Xiaomi Mi 11 Ultra, který nabízí nekompromisní výkon, skvělé fotoaparáty a třeba také sekundární displej. Nyní ale máme spoustu nových informací ohledně chystaného Xiaomi Mi 12 Ultra, který má vše a hlavně fotoaparáty posunout ještě na vyšší úroveň.

Nové informace o Xiaomi Mi 12 Ultra

Z dostupných informací vyplývá, že se Xiaomi v oblasti fotoaparátů skutečně dramaticky zlepší. Jeden z leakerů na sociální síti Weibo tvrdí, že bude nová vlajková loď používat 1″ fotoaparát s rozlišením 192 MPx. Díky obřímu snímači bude dramaticky vylepšená světelnost a schopnost zachycovat snímky v horších světelných podmínkách. Je více než pravděpodobné, že se tohoto fotoaparátu dočkáme pouze u Ultra modelu a ostatní modely Mi 12 dostanou horší snímač.

Xiaomi Mi 12 Ultra

Kromě toho se prý můžeme těšit také na selfie kamerku pod displejem. Jako vůbec první telefon prý dostane Mi 12 Ultra také dosud nepředstavený čipset Qualcomm Snapdragon 895. Baterie má prý podporovat až 120 W nabíjení a prý bychom se mohli dočkat také 100 W bezdrátového. Každopádně z těchto informací je jasné, že půjde o velice zajímavý kus hardwaru.

Jak se na Mi 12 Ultra těšíte?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)