Bude takhle vypadat Xiaomi Mi 12? Objevují se první rendery

xiaomi mi 12

Od oficiálního představení telefonů Xiaomi Mi 11 neuplynulo ještě ani půl roku a už zde máme rendery Xiaomi Mi 12. Nejedná se o žádný únik potvrzených informací, jde pouze o realisticky vypadající rendery, které však vypadají poměrně věrohodně. Očekává se, že Xiaomi plánuje své nové vlajkové lodě představit ke konci roku.

Xiaomi Mi 12 první rendery

Telefony se hned na první pohled podobají aktuálnímu Xiaomi Mi 11. Zadní modul fotoaparátu je skoro totožný, ovšem nabídne více snímačů. Přední strana pak odhaluje displej, kde však není žádný průstřel ani výřez, což značí selfie kamerku umístěnou pod ním. Telefon nemá (až na bradu) skoro žádné rámečky a displej je zakřivený do stran.

Xiaomi Mi 12 první rendery

Xiaomi vyvíjí technologii fotoaparátů pod displejem již delší dobu, ovšem prozatím se v žádném telefonu neobjevil. Spekulace naznačují, že prvním telefonem s touto technologií by se měl stát Xiaomi Mi MIX 4, který je dle všeho ve vývoji už poměrně dlouhou dobu.

Jak by se vám telefon líbil?

Zdroj: androidheadlines

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)