Řada Xiaomi Mi 12 se prý pochlubí parádním designem, keramickým tělem a Snapdragonem 898

Xiaomi Mi 12

Řada Xiaomi Mi 12 se nezadržitelně blíží a nyní se o ní dovídáme další informace. Nedávno představené Xiaomi Civi mnozí označují se vůbec nejhezčí telefon od čínského giganta a vypadá to, že má Xiaomi podobné plány právě s Xiaomi Mi 12. Dle mnohých leakerů by měla řada dostat velmi podobný designový jazyk.

Xiaomi Mi 12 dostane hned několik vylepšení

Xiaomi Mi 12 přijde co se konstrukce týče s několika vylepšeními, jako je tenčí tělo a zároveň nižší hmotnost, což se dalo očekávat. Přes tyto spekulace by měl telefon dostat větší 5 000mAh baterii, mluvíme-li o základním modelu. Hovoří se také o keramickém tělu, které nalezneme třeba u Xiaomi MIX 4. Uvnitř má pak tikat dosud neoznámený čipset Qualcomm Snapdragon 898 a mělo by se jednat o vůbec první telefon s tímto čipem. Před několika měsíci se objevila zpráva, že telefon dostane hned 200Mpx hlavní snímač, k čemuž ale s největší pravděpodobností nedojde a dočkáme se “pouze” 50Mpx fotoaparátu.

Xiaomi Mix 4 Review – The BEST Under Display Camera Is HERE!

Xiaomi Mix 4 Review - The BEST Under Display Camera Is HERE!

Jaký Xiaomi telefon aktuálně máte vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)