TOPlist

Xiaomi Mi 11 Ultra spatřeno v Geekbench. Půjde o přelomový model?

xiaomi mi 11 ultra

Xiaomi již potvrdilo, že nové telefon Mi 11 Ultra a Pro představí 29. března a nyní se první jmenovaný telefon objevuje v GeekBench. Potvrdili jsme si tedy informaci, že telefon dostane Snapdragon 888 a 12 GB RAM.

Xiaomi Mi 11 Ultra Geekbench

Očekáváme ale že čínský gigant nabídne i jiné kapacity RAM paměti. Kromě toho jsme se dozvěděli, že Xiaomi chystá pro svou vlajkovou loď vlastní procesor. V tuto chvíli není jasné, k čemu přesně poslouží. Předpokládáme, že bude řešit podobné operace jako třeba Neural Core v Pixelech. Telefon dostane prý také nový typ kyslíkové baterie. Tu jsme mohli vidět třeba u Xiaomi Mi Alpha.

Xiaomi Mi 11 Ultra Geekbench

Tato technologie má umožnit rychlejší nabíjení. Kapacita má pak být 5 000 mAh a bude podporovat 67 W nabíjení. Kromě fotoaparátů na zadní straně nalezneme také druhý malý displej, který poslouží jako upozornění na notifikace, ale třeba také pro selfie focení předním fotoaparátem.

Jak se na nové Xiaomi těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)