Xiaomi Mi 11 Ultra dorazí brzy do Evropy. Kdy a za kolik jej čekat?

Xiaomi Mi 11 Ultra dorazí do Evropy

Model Xiaomi Mi 11 Ultra je rozhodně jedním z nejzajímavějších telefonů letošního roku, který dorazí také do Evropy. Půjde o vůbec první opravdovou vlajkovou loď společnosti, která se dostane na globální trh. Loňský Mi 10 Ultra se totiž mimo Čínu nedostal.

Xiaomi Mi 11 Ultra dorazí brzy do Evropy

Na konci března na své konferenci Xiaomi prozradilo, že bude vlajkový model Mi 11 Ultra stát 1 199 EUR, což je asi 31 000 korun. O přibližně dostupnosti ale společnost nic neřekla. Nyní se zdá, že je příchod telefonu na spadnutí. Oficiální stránky Xiaomi určené pro Nizozemsko totiž prozrazují, že se telefon dostane na trh již 11. května. Je tedy velice pravděpodobné, že se ve stejný den (nebo maximálně o pár dní později) dostane telefon i do ostatních evropských zemí.

The World’s Largest Smartphone Camera!

The World's Largest Smartphone Camera!

Telefon zaujme svým 6,81″ AMOLED panelem se 120 Hz obnovovací frekvencí, ale také nekompromisním Snapdragonem 888 nebo displejem na zadní straně, který může sloužit jako zobrazovač notifikací či hledáček hlavního fotoaparátu.

Uvažujete o koupi nového Xiaomi telefonu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)