TOPlist

Xiaomi Mi 11 Pro fotí podle DxOMark nejlépe ve své třídě

Xiaomi Mi 11 Pro DxOMark

Pokud jste to doposud nevěděli, tak mezi modely Xiaomi Mi 11 a Xiaomi Mi 11 Ultra se výkonnostně i cenově nachází ještě i varianta Xiaomi Mi 11 Pro. Bohužel je v tuto chvíli dostupná jen v Číně a můžeme jen doufat, že se objeví i na našem kontinentu. O důvod víc k závidění nám nyní dal server DxOmark, který telefon po testu fotoaparátů zařadil na úplnou špici ve třídě prémiových telefonů v cenovém rozmezí od 600 do 799 dolarů (cca 13 – 17 tisíc Kč).

Xiaomi Mi 11 Pro DxOMark výsledek

V této kategorii zvládl Xiaomi telefon se svými 128 body překonat například OnePlus 9 nebo Samsung Galaxy S21. A to například zásluhou lepšího dynamického rozsahu nebo kvalitnější expozice. DxOMark u Mi 11 Pro ocenil také skvělé detaily při venkovním focení, stabilizaci u videa, pořizování snímků ve stylu bokeh nebo velmi dobrou kontrolu šumu. Mezi negativa naopak patří pomalé ostření při focení v režimu HDR nebo v tmavším prostředí. S malým množstvím světla prý telefon bojuje i při natáčení videa.

Jaké skóre má u DxOmark váš mobil?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)