TOPlist

Vlajkový Xiaomi Mi 11 dostává systém MIUI 12.5. Vylepšuje nejen výkon

Xiaomi Mi 11 MIUI 12.5

Nedávno představená vlajková loď Xiaomi Mi 11 dostává aktualizaci na MIUI 12.5. Dokonce se jí tedy telefon dočkal o něco dříve než se původně čekalo. Aktualizace je poměrně malá, přesto přináší opravy mnoha chyb a také některé nové funkce. Pojďme se podívat na ty nejzajímavější.

Xiaomi Mi 11 dostává MIUI 12.5

Aktualizace MIUI 12.5 je aktuálně dostupná v Číně, takže se dá čekat že se během pár dní, maximálně týdnů dostane i do Evropy. Má velikost 461 MB a přináší kromě jiného funkci Android gesture Turbo, která vylepšuje výkon čipsetu Snapdragon 888. Opravena byla konečně také chyba, která poměrně velkému počtu uživatelů způsobovala náhodné restarty telefonu.

7 New MIUI 12.5 Features and Changes!

7 New MIUI 12.5 Features and Changes!

V novém systému se mění některé animace a různé efekty, takže vše působí ještě plynuleji. Podíl na tom nese také vylepšení odezvy displeje na dotyk. Samozřejmě můžeme počítat s březnovými bezpečnostními záplatami. Ještě do konce dubna by se mělo MIUI 12.5 dostat do telefonů Mi 10, Mi 10 Pro a Mi 9 SE.

Jak jste zatím s MIUI 12.5 spokojeni?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)