Xiaomi Mi 10T Lite dostává aktualizaci na Android 11

xiaomi mi 10t aktualizace

Začátkem února začala společnost Xiaomi vydávat stabilní aktualizaci systému Android 11 pro modely Mi 10T a Mi 10T Pro, nyní se konečně dočkal také model Mi 10T Lite. Vzhledem k tomu, že třeba model Xiaomi Mi 10i 5G je v podstatě totožným telefonem by se aktualizace mohl brzy dočkat také on.

Xiaomi Mi 10T Lite Android 11

Aktualizace se označuje jako V12.0.2.0.RJSMIXM. Jak jsme již řekli, přináší stabilní systém Android 11. Ten je však stále postaven na nadstavbě MIUI 12.0, aktualizace na verzi 12.5 má přijít až v létě. Zpět ale k této aktualizaci. Seznam změn popisuje vše podstatné, tedy nový systém Android 11 s jeho typickými novinkami. Opomenout však nesmíme ani lednové bezpečnostní záplaty či zlepšené zabezpečení systému.

xiaomi mi 10t lite 5g android 11

Pokud aktualizaci ještě nemáte dostupnou, můžete si ji stáhnout ručně. Jedná se o 2,5 GB velký soubor a pokud budete aktualizovat, raději svůj telefon zálohujte.

Už jste aktualizaci dostali?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)