Xiaomi Mi 10 Youth se již brzy oficiálně představí. Co o něm víme?

xiaomi mi youth

Xiaomi v pondělí oficiálně představí telefon Mi 10 Youth a nyní byl zveřejněn na webu TEENAA. Nechybí kompletní specifikace a obrázky. V telefonu bude tikat čipset Snapdragon 765G, nebude chybět velký OLED displej a hlavní fotoaparát disponuje rozlišením 48 megapixelů. Co dále o něm víme?

Přední stranu obklopuje 6,57″ OLED displej s Full HD + rozlišením a čtečkou otisků prstů. Nebude chybět kapkovitý výřez, kde nalezneme pravděpodobně 16 megapixelovou selfie kamerku. Na zadní straně se mají objevit tři fotoaparáty, přičemž víme specifikace pouze jednoho z nich. Hlavní snímač má mít rozlišení 48 megapixelů a světelnost f/1,8.

O výkon se zde postará čipset Qualcomm Snapdragon 765G s podporou 5G sítí. Sekundovat mu budou buď 4, 6 či 8 GB operační paměti RAM a to v závislosti na výběru úložiště. Budeme si moci vybrat z 64, 128 a 256 GB. Samozřejmostí pak bude nejnovější Android 10 a o výdrž se postará 4 060 mAh baterie.

Těšíte se, až se Mi 10 Youth oficiálně představí?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)