Xiaomi Mi 10 prý vážně bude s nejlepším čipsetem světa na trhu jako první

Xiaomi Mi 10 termín

Samotný šéf čínské společnosti Xiaomi Lei Jun osobně potvrdil, že očekávaný vlajkový model Mi 10 bude mít termín zahájení prodeje ještě v prvním kvartálu letošního roku. Tedy nejpozději v březnu. V rozhovoru pro tamní média současně řekl, že telefon bude skutečně vybavený současně nejvýkonnějším čipsetem Qualcomm Snapdragon 865. A že tuto procesorovou jednotku nabídne jako první na světě.

spekulativni render Xiaomi Mi 10

Zarazili jste se teď a pomysleli na Samsung Galaxy S20 nebo telefony od Meizu a ZTE, které jej mají mít taky a už se o nich oficiálně mluví? Nejste sami. Šéf Xiaomi se ale záměrně zmiňuje o skutečném příchodu přístroje na trh, ne jen o jeho představení. Galaxy S20 má mít prezentaci 11. února, ale do prodeje má jít podle spekulací až 13. března. S ohledem na zmíněná odvážná tvrzení by tedy měl být u Xiaomi Mi 10 termín vstupu na trh ještě dřívější.

Podobnou komunikační taktiku využila firma i při uvádění předchozího modelu Mi 9 se Snapdragonem 855. Lenovo sice oznámilo příchod smartphonu Z5 Pro GT dva měsíce před čínským konkurentem, ale reálně se dostal přístroj k zákazníkům až po vlajkové lodi Xiaomi. Uvidíme, jestli se i verzi Mi 10 podaří všechny předběhnout.

Kdy očekáváte představení a prodej Xiaomi Mi 10?

Zdroj: igp

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)