TOPlist

Prezident společnosti Xiaomi potvrdil příchod Xiaomi Mi 10

xiaomi mi 10

Vlajková loď Xiaomi Mi 9 vyšla již v únoru. Od té doby jsme se dočkali několika různých variant. Například kompaktnějšího Mi 9 SE či hardwarově upgradovaného Mi 9 Pro. Nyní spoluzakladatel a prezident společnosti Xiaomi Lin Bin potvrdil, že další vlajková loď z řady Mi, konkrétně Mi 10 přijde brzy.

V komentáři pod příspěvkem o Mi 9 Pro Lin Bin odpověděl fanouškům a sdělil, že bude nadcházející Mi 10 Pro nástupcem Mi 9 Pro. Přesto, že o telefonu nemáme žádné další informace se jedná o první oficiální potvrzení a ještě k tomu od té nejdůvěryhodnější osoby. Z oficiálního webu Xiaomi bylo mezitím Mi 9 odstraněno z e-shopu v Číně. To je další náznak toho, že se blíží nástupce.

xiaomi mi 10 spekulace lin bin

Prozatím jediné spekulace, o kterých víme jsou ty, že by měl telefon disponovat čipsetem Qualcomm Snapdragon 865 a 108 megapixelovým fotoaparátem po vzoru Xiaomi Mi Note 10. Celé zařízení poběží pak dle očekávání na Androidu 10 s nadstavbou MIUI 11. Nedávno jsme vás také informovali o spekulaci, že Xiaomi chystá dvě zařízení s ultrarychlým 66W nabíjením. Je velmi pravděpodobné, že se jedná právě o Mi 10.

Těšíte se na příchod Xiaomi Mi 10?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)