Vlajkové Xiaomi Mi 10 dostává Android 12 s nadstavbou MIUI 13

xiaomi mi 10 android 12

V podstatě každý týden vás informujeme o tom, že nějaký Xiaomi/Redmi telefon dostává aktualizaci na Android 12. To jen dokazuje, že čínská firma na updatech pracuje velice intenzivně a dává jim velkou prioritu. Posledním modelem, který může brzy očekávat nový systém je Xiaomi Mi 10, potažmo i Pro varianta.

Xiaomi Mi 10 dostává MIUI 13 s Androidem 12

Tento model byl představen před dvěma lety jako vlajková loď a jeho hardware by neudělal ostudu ani dnes. Přední stranu totiž pokrývá stále slušný AMOLED displej s 90Hz obnovovací frekvencí, pod kapotou tiká Snapdragon 865 a na zadní straně nalezneme 108Mpx hlavní snímač. Momentálně na telefonu běží systém Android 11 s MIUI 12.5 a nyní jsme se dočkali Androidu 12 s MIUI 13.

MIUI 13 in Action: A Detailed Look!

MIUI 13 in Action: A Detailed Look!

Do telefonu zamíří veškeré funkce, na které jsme u MIUI 13 zvyklí. Samozřejmostí je tedy lepší optimalizace a celková plynulost systému, ale také nové widgety či tapety. Pokud tedy Xiaomi Mi 10 máte, zkontrolujte aktualizaci v nastavení a případně nám dejte vědět do komentářů.

Jak jste zatím s MIUI 13 spokojení?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)