Do Evropy dorazila stabilní beta Android 11 na řadu Xiaomi Mi 10

xiaomi mi 10

Xiaomi začalo testovat beta verzi systému Android 11 s nadstavbou MIUI 12 na telefonech Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro v Číně už několik týdnů zpět. Nyní to vypadá, že je vše hotovo a stabilní beta verze tohoto systému míří do evropských kousků těchto vlajkových lodí.

Xiaomi Mi 10 Android 11 stabilní beta

Nový firmware se označuje jako RJBEUXM MIUI 12.2.1.0 a kromě jiného přináší také říjnové bezpečnostní záplaty. K instalaci bude potřeba stáhnout tedy tento soubor o velikosti 2,9 GB. Nový systém byl zatím viděn v Německu, Rakousku a Nizozemí, takže musíte být trpěliví. Zatím nemáme žádné informace o tom, že by se aktualizace objevila v České republice. Čínský gigant je však se svými aktualizacemi poměrně rychlý, takže nebudeme čekat dlouho.

Na co se těšit u MIUI 12?

  • nové ovládací centrum
  • ultra úsporný režim
  • vylepšený tmavý režim Dark Mode 2.0
  • živé tapety
  • nová gesta a vylepšená správa soukromí

Ti, kteří budou chtít aktualizaci vyzkoušet budou muset v aplikaci Update App zkontrolovat své aktualizace. Přestože se jedná o stabilní betu doporučujeme zálohovat svá data a nepoužívat ji na svém daily telefonu.

Už vám aktualizace dorazila?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)