Xiaomi prý chystá cenově dostupný ohebný mobil. Co o něm víme?

xiaomi ohebný mobil

V loňském roce představila společnost Xiaomi svůj vůbec první ohebný telefon Xiaomi MIX Fold. Ten však svou cenou konkuruje telefonům jako třeba Galaxy Z Fold3, jelikož vychází v přepočtu asi na 34 000 korun bez daně. Nyní se objevují informace o tom, že čínská firma chystá podstatně levnější kousek.

Xiaomi chystá konkurenci pro Galaxy Z Flip3

Ten však nebude konkurovat ohebným mobilům, které po otevření nabídnou větší displej, ale véčkům jako Galaxy Z Flip3 nebo Huawei P50 Pocket. Tvrdí to leaker Digital Chat Station, který navíc dodal, že telefon nebude předražený a měl by stát jako běžná vlajková loď. Očekává se tedy cena pod 1 000 amerických dolarů.

xiaomi ohebný mobil

Co se týče specifikací, telefon má disponovat Full HD+ displejem se 120Hz obnovovací frekvencí a s největší pravděpodobností se dočkáme také čipsetu Qualcomm Snapdragon 8 Gen1. Klíčové (alespoň pro nás) bude, zda se takový telefon dostane na globální trh. MIX Fold se totiž u nás oficiálně neprodává.

Koupili byste si ohebný mobil od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)