Xiaomi má novou extrémně levnou noční lampičku: Nechybí ani speciální funkce pro telefony

nocni lampicka xiaomi yeelight qi nabijeni

Značka Xiaomi Yeelight je známá zajímavými světly, žárovkami a lampami. Ve většině případů jde o produkty chytré domácnosti. Nyní se do této řady přidává noční lampička na stolek. A i když tento produkt nepatří do chytré domácnosti, tak stále má hodně společného s telefony. Lampička je totiž i bezdrátová nabíječka s podporou standardu Qi. Třešničkou na dortu je extrémně nízká cena.

Nová Xiaomi noční lampička zaujme hlavně nízkou cenou a podporou bezdrátového nabíjení

Novinka podporuje až 10W bezdrátové nabíjení jednoho produktu. K podpoře rychlejšího bezdrátového nabíjení bude potřeba i adaptér s rychlým nabíjením. Klasický 5V 2A adaptér bude v tomto případě stačit maximálně na 5W bezdrátové nabíjení.

 

Samotná lampička se dá používat i bezdrátově, ze samotné základny se dá oddělat. Podporují se dva barevné režimy – teplejší žlutá a studenější bílá. Pokud chcete světlo používat mimo základnu, tak na jedno nabití vydrží až 24 hodin. Samotné nabíjení trvá 3 až 4 hodiny. Samotná podložka i světlo je z plastu a k nabíjení se používá microUSB konektor. Poslední kladná věc je extrémně nízká cena. V Číně tento produkt startuje na částce 99 CNY, což je v přepočtu s DPH 400 Kč.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí Xiaomi noční lampička s podporou bezdrátového nabíjení?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)