Nový Xiaomi hrnek má automatický ohřev, a navíc vám nabije i mobilní telefon

hrnek xiaomi predstaveni

V minulosti už jsme mohli vidět mnoho “podivných” Xiaomi produktů, které kombinují několik produktů dohromady a mají ulehčit alespoň trochu život. Tento speciální Xiaomi hrnek je přesně tím případem. Slouží totiž nejen k ohřívání tekutin, ale i nabíjení telefonu a jiných produktů s podporou bezdrátového nabíjení.

Xiaomi hrnek dokáže udržet teplotu 55 stupňů Celsia

Samotný hrnek je vyroben z keramiky a na první pohled jej nerozeznáte od toho klasického. Na spodní straně je však cívka pro bezdrátový ohřev. Spodní část je stále voděodolná, takže se nemusíte bát hrnek umýt. Teplota se konstantně udržuje na hodnotě 55 stupňů Celsia. Pokud hrnek po čtyřech hodinách nevezmete do ruky, tak se ohřev automaticky vypíná.

Jedině co pro ohřev musíte udělat, je položit jej na 10W bezdrátovou nabíječku, která je přímo v balení. Všimnout si na fotografii můžete i podsvícení. Tato nabíječka se dá využít pro nabíjení různých zařízení, které podporují Qi nabíjení, ať už to jsou telefony nebo třeba chytré hodinky. Cena je v Číně 189 CNY, v přepočtu s DPH cca 755 Kč.

Jak se vám líbí tohle řešení od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)