Hodinky Xiaomi Mi Watch unikají na videu. Vypadají fantasticky

xiaomi hodinky unik informaci

Včera jsme vás informovali o tom, že Xiaomi spolu s Mi Watch představí také systém MIUI pro chytré hodinky. Konferenci má společnost naplánovanou na 5. listopadu, ovšem dnes uniklo video, které chystané hodinky vyobrazuje v plné kráse. Na první pohled by si je leckdo mohl splést s Apple Watch, ale systém, který na nich běží je udělán poměrně zajímavým způsobem.

Xiaomi Mi Smart Watch hands-on video

Xiaomi Mi Smart Watch hands-on video

Ovládání hodinek je velmi podobné tomu, jak ovládáme mobilní telefon. Na začátku videa můžeme spatřit menu, které je schopné zobrazit až tři aplikace vedle sebe a to hlavně díky poměrně rozměrnému displeji. V hodinkách pravděpodobně tiká čipset Qualcomm Snapdragon, díky němuž jim nedělá problém přehrávání videa či jiné poměrně náročné úkony. Základ systému je tvořen Wear OS, ovšem s vlastní nadstavbou. Co se týče konektivity, nechybí zde LTE, NFC, Bluetooth či eSIM. Díky tomu bude možné telefonovat přímo z hodinek bez toho, aniž byste museli mít mobilní telefon.

Systém Mi Wear v sobě má několik předinstalovaných aplikací, včetně chytré domácnosti, kterou budete moci skrz hodinky ovládat. Nové Xiaomi hodinky se budou nabízet ve dvou barevných variantách – černé a bílé a cenově se budou pohybovat ve vyšších sférách. Konkrétní částku však zatím neznáme.

Jak se vám líbí nové hodinky od Xiaomi?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)