Chystané Xiaomi hodinky připomínají Apple Watch. A to nejen designem

Amazfit Smart Sports Watch 3 xiaomi

Nové Xiaomi hodinky jsou za rohem. Čínská společnost plánuje nový model na 27. srpna. A to opět společně s firmou Huami. Novinka se má nazývat Amazfit Smart Sport Watch 3. K dispozici už jsou první informace i poodhalení designu. V mnohem budou vycházet z Apple Watch.

Nové Xiaomi hodinky mají mít skvělý displej

O kvalitách displeje se rozmluvil v minulém týdnu viceprezident společnosti Arnold Pei. Prozradil, že půjde o OLED panel, které bude mít velmi dobrou jemnost 341 ppi. Nedlouho poté se na internetu objevil i render, který nové hodinky ukazuje v plné kráse.

nove xiaomi hodinky

Všimnout si můžete čtvercového designu, který je značně zaoblený, podobně jako známe z Apple Watch. Opět se má dostat i na velmi dobrou výdrž. Pei řekl, že na jedno nabití hodinky vydrží až 10 dnů. Zajímavé je i to, že bude existovat i speciální edice, ve které se kromě hodinek objeví i Xiaomi Amazfit boty a tričko. Tato verze se ale pravděpodobně neobjeví mimo Čínu. Kompletní představení hodinek, se dozvíme již příští týden. Přesněji akce proběhne v úterý v Pekingu.

xiaomi amazfit hodinky limitovana edice

Líbí se vám design chystaných hodinek Xiaomi?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)