TOPlist

Xiaomi představilo chytré hodinky Amazfit Bip S. Vydrží 40 dní na baterii, nízká cena zůstává

xiaomi amazfit bip s predstaveni

Xiaomi společně se společností Amazfit představilo na veletrhu CES 2020 hned několik nových produktů. Chytré hodinky Amazfit Bip S byly hodně očekáváné, už jen třeba kvůli tomu, jak je první generace úspěšná nejen na našem trhu. Xiaomi u nové generace neriskovalo a žádné razantní změny oproti první generaci nejsou. Pojďme si novinku blíže představit.

Hodinky Amazfit Bip S propojíte přes Bluetooth 5.0, nechybí ani GPS

Displej těchto hodinek je opět transreflexní, takže například čitelnost na slunci bude špičková. Velikost displeje je 1,28 palců a rozlišení je 176 x 176 pixelů. Potěší voděodolnost 5 ATM. Uvnitř se nachází GPS, senzor srdečního tepu a propojení s telefonem funguje přes Bluetooth 5.0.

Celkově hodinky dokážou sledovat 10 různých sportů. Excelentní je výdrž na baterii, při klasickém používání Xiaomi slibuje až 40 dní na jedno nabití. K dispozici mají být tyto hodinky na vybraných trzích v únoru 2020 v černé, oranžové, růžové a bílé barvě. Bohužel v tuto chvíli není jasné, jestli se rovnou dostane i na Českou republiku. Cena hodinek je 70 dolaru, v přepočtu zhruba 1 600 Kč.

Jak se vám líbí Xiaomi Amazfit Bip S?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)